ספות נפתחות למיטה

ספה נפתחת למיטה וריהוט חכם:

לעתים קיים הצורך לשלב בין מערכת ישיבה לבין מיטה. וכאשר נוצר השילוב הזה חשוב לנו לשמור על האיכות, העיצוב ועל הנוחות הן בישיבה והן בשינה. לכן, אנחנו דואגים להביא לכם ספות נפתחות מעוצבות ואיכותיות. כל ספה שנפתחת למיטה היא בעלת עיצוב עכשווי ופתיחה קלה ונוחה אשר לא פוגמת באיכות הישיבה או השינה.

אקסלנט רהיטים מביאה פתרונות אירוח איכותיים לבית, כל ספה שנפתחת למיטה/ סלון עם מיטה מיובא באופן בלעדי ע"י אקסלנט רהיטים מאיטליה.

 

Show More

יש לכם שאלה? פשוט תדברו איתנו.

טלפון: 03-7623835

באקסלנט רהיטים אנו מספקים ספות נפתחות למיטה באיכות הגבוהה ביותר. כל ספה נפתחת למיטה מתוכננת ומעוצבת כך שניתן יהיה לשלב איכות ועיצוב ללא פשרות.

בשל האיכות הגבוהה והתכנון הדקדקני, ניתן לנצל כל מערכת ישיבה עם מיטה מתאימה גם לשינה יומיומית וגם לאירוח. 

התכנון הדקדקני שלנו מתבטא במספר קריטריונים. ראשית, בחומרי הגלם. חומרי הגלם שמשמשים לספות הנפתחות הם חומרים אשר מותאמים במיוחד לספות אלה על מנת שיהיו עמידות לאורך שנים. בנוסף, תכנון המנגנון. בספה נפתחת למיטה קיים מנגנון פתיחה שהוא חלק אינטגרלי במבנה הספה. כשמדובר בריהוט חכם בכלל ובספות נפתחות למיטה בפרט חשוב מאוד שיהיה מנגנון עמיד מחומרים משובחים ובנוי היטב כך  שיהיה קל לשימוש. כל ספה שנפתחת למיטה מגיעה עם מנגנון שבנוי בצורה כזאת שהוא אינו פוגם באיכות הישיבה וכמובן מאפשר גם איכות שינה גבוהה. איכות השינה חשובה מאוד ולכן המזרן הינו מזרן מיוחד שתוכנן במיוחד עבור המנגנון של הספות הנפתחות. המזרן מאפשר שינה טובה ומפנקת לאורך זמן.

כאשר בחברת אקסלנט רהיטים מייבאים ספה נפתחת למיטה, אנחנו מקפידים שהספה עם המיטה תהיה בעלת עיצוב עכשווי, פתיחה קלה ונוחה אשר לא פוגמת באיכות הישיבה או השינה וכמובן עמידה לאורך שנים.

איכות החומרים הנה חשובה בכל מערכת ישיבה, אך הדגש על חומרים איכותיים גדל כאשר מדובר בספה נפתחת למיטה. זאת כיוון שהספה מקבלת תפקיד נוסף שהוא שינה. ספה נפתחת למיטה משנה מספר רב של פעמים את המצב שלה. לכן, חשוב מאוד שהמנגנון של כל ספה שנפתחת למיטה יאפשר את השינוי בצורה קלה ובטוחה בין המצבים וכמובן שיהיה חזק ועמיד על מנת שיהיה ניתן לחזור ולבצע את פעולת הפתיחה והסגירה מספר רב של פעמים.

הספות הנפתחות למיטה של אקסלנט רהיטים מאפשרות לנצל בצורה מקסימלית את חלל החדר כמובן תוך שמירה על עיצוב יפיפה ובלתי מתפשר של החלל. ניתן לשלב ספה נפתחת למיטה בסלון, בחדר אורחים ואפילו במשרד. ניתן לקבל את הספות הנפתחות בגדלים שונים. מיטת יחיד שנפתחת למיטה מתוך כורסה, ספה דו מושבית שנפתחת למיטה עם מזרן ברוחב של 120 ס"מ, ספה תלת מושבית שנפתחת למיטה עם מזרן ברוחב של 140 ס"מ או 160ס"מ ואפילו ספה פינתית שנפתחת למיטה.

כל ספה נפתחת למיטה מותאמת באופן אישי לצרכים שלכם כך שמערכת הישיבה תהיה אידאלית לבית שלכם.

ניתן לומר בלב שלם כי אנחנו מספקים ספות שנפתחות למיטה באיכות הגבוהה ביותר הן בשינה הן בישיבה.

כל סלון עם מיטה מיובא באופן בלעדי ע"י אקסלנט רהיטים מאיטליה.

קצת טיפים לפני שקונים ספה נפתחת למיטה ניתן למצוא כאן

 

 

 

 

 

ספה נפתחת למיטה | ספה עם מיטה | סלון נפתח למיטה | סלון עם מיטה | ספת אירוח | ספת נפתחות

עגלת הקניות שלי0
  • Wix Facebook page
  • אקסלנט רהיטים אינסטגרם