מיטות קיר וריהוט חכם.

אקסלנט רהיטים מציעה קולקציה רחבה של מיטות קיר וריהוט חכם.

כל מיטות הקיר והריהוט המודולרי הם יבוא בלעדי שלנו המיוצר במלואו באיטליה. מיטות הקיר שלנו מתאפיינות בשימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ובמנגנונים המתקדמים בעולם כך שהריהוט המודולרי שלכם יוכל לשמש אתכם לאורך שנים רבות.

מיטת הקיר מתאימה לשימוש יומיומי וקלה מאוד לתפעול. העיצוב והתכנון האיטלקי יהפכו את חלל הבית שלכם לגדול יותר, מעוצב יותר ורב תכליתי בזכות ניצול מקסימלי של שטח הבית.

כל מיטת קיר מורכבת באופן אישי על פי הצרכים והמידות שלכם כך שתתאים בדיוק לחלל הבית שלכם. 

לפניכם רק חלק מההרכבים של מיטות הקיר שניתן לעצב עבורכם. 

מומלץ ללחוץ על התמונות.

Show More

יש לכם שאלה? פשוט תדברו איתנו.

טלפון: 03-7623835

מיטות הקיר הן פתרון שינה מושלם לחללים קטנים שיש צורך לנצל כל מ"ר. אך לא רק, מיטות שמתקפלות לקיר מתאימות גם לאנשים שאוהבים מרחבים גדולים, עיצוב וחדשנות. 

מחירי הנדל"ן בעולם ובישראל בפרט יקרים מאוד וכתוצאה מכך שטח הבית הולך וקטן. אומנם חלל המגורים נהיה קטן יותר מבעבר אך זה לא אומר שהצרכים שלנו השתנו או שאנחנו מסתפקים בחלל קטן ועמוס יותר, ההפך הוא הנכון. היום אנחנו דורשים יותר וכולנו רוצים לחיות במרחבים גדולים ככל שניתן כך שכל דיירי הבית יוכלו למצוא את הפינה השקטה שלהם. כמובן שאנחנו רוצים גם לשמור את האפשרות להמשיך ולארח את המשפחה והחברים שלנו בצורה הטובה ביותר.

בדיוק במשבצת הזאת נכנסות לתמונה מיטות הקיר המתקפלות, הספות הנפתחות למיטה והריהוט החכם שלנו. כל אלה יהפכו את הבית שלכם גם לבית מעוצב וגם לבית חדשני ומתקדם שפשוט תאהבו להיות בו.

השילוב של צרכי המשפחה והתקדמות הטכנולוגיה יצרו ריהוט חכם שמאפשר גם לעצב את הבית בסגנון שאוהבים וגם לקבל ריהוט רב תכליתי שמשתנה בהתאם לצרכים שלכם, והכי חשוב שכל זה ללא שום פשרות על האיכות, העיצוב והנוחות.

את מיטות הקיר המתקפלות שלנו ניתן לשלב בכלל חללי הבית. החל מחדר הילדים, חדר העבודה, חדר האורחים ועד לחלל המגורים המרכזי של הבית. כל זה אפשרי משום שכל מיטה שמתקפלת לקיר מעוצבת ומתוכננת על פי הצרכים והרצונות האישיים שלכם כך שתהיה אידאלית עבורכם.

לעמוד הבא 

 

 

 

 

 

Show More
עגלת הקניות שלי0
  • Wix Facebook page
  • אקסלנט רהיטים אינסטגרם