ריהוט לבתי מלון ולצימרים- אקסלנט רהיטים

מיטות קיר מתקפלות לארון- ריהוט לבתי מלון וצימרים
ריהוט לבתי מלון וצימרים- ספות נפתחות למיטה ופתרונות אירוח

ריהוט לבית מלון/ צימר-פתרונות אירוח- מיטות קיר וספות נפתחות למיטה

אחת המטרות החשובות של בתי מלון וצימרים היא לספק את האירוח המפנק ביותר שניתן עבור האורחים שלהם ולהשאיר רושם חיובי. ידוע שבהרבה מקרים ההבדלים הקטנים הם אלה שיכולים לעשות את ההבדל בין חופשה מוצלחת לבין חופשה מוצלחת פחות, החל מרמת הניקיון ועד לאיכות הרהיטים והנראות שלהם.

לאיכות ולעיצוב הרהיטים בבית המלון או בצימר ישנה חשיבות גדולה מאוד במידת שביעות הרצון של המבקרים. לכן, חשוב לבחור את הרהיטים בקפידה תוך מתן דגש על הנוחות והעיצוב.

התחלופה של האורחים בבתי המלון והצימרים היא גבוהה מאוד ולכן חשוב שהריהוט יהיה איכותי ובלתי מתפשר כך שהריהוט יוכל לשמש אתכם, בעלי בתי המלון והצימר במשך שנים. כשמדובר במיטות קיר או בספות נפתחות למיטה עבור בתי מלון וצימרים חשוב מאוד שגם הספות שנפתחות למיטה וגם מיטות הקיר יכילו את החומרים האיכותיים ביותר בשילוב עם המנגנונים החזקים ביותר כך שיכולו לעמוד בלחצים גבוהים ובשינויי מצבים לאורך זמן.

אקסלנט רהיטים מספקת לבתי המלון והצימרים ספות אירוח שנפתחות למיטה ומיטות קיר שמתקפלות לארון. כל הריהוט החכם שלנו מיוצר באיטליה ברמת האיכות הגבוהה ביותר. הספות שלנו נפתחות למיטה זוגית מפנקת במיוחד וכך גם מיטות הקיר, וכל זאת בעזרת פעולות מאוד פשוטות שכל אדם יוכל לבצע. זאת, בזכות המנגנון האיכותי שנמצא בספות אירוח אלה ובמיטות הקיר שמאפשר עמידות לאורך שנים רבות.

בנוסף, המגוון של פתרונות האירוח כמו הספות הנפתחות והמיטות קיר שאנחנו מציעים לבתי מלון וצימרים הוא רחב מאוד ומאפשר לכם להתאים את הספה שנפתחת למיטה או את מיטת הקיר בדיוק לצרכים של בית המלון או הצימר שלכם מבחינת סגנון, גודל, צבע, ריפוד, אחסון ועוד...

בזכות הריהוט החכם שלנו תוכלו לספק לאורחים שלכם את חווית האירוח המושלמת כך שבפעם הבאה הם ישמחו לחזור ולהתארח אצלכם במלון או בצימר.

 

תשאירו הודעה

 ונחזור אליכם בהקדם.

אקסלנט רהיטים- מתחם One Design, אצ"ל 53 ראשון לציון.

טלפון- 03-7623835

אקסלנט רהיטים- מתחם One Design, אצ"ל 53 ראשון לציון.

טלפון: 03-7623835

  • Facebook - White Circle
  • White Instagram Icon
  • YouTube - White Circle