ספה נפתחת למיטה/סלון עם מיטה

אקסלנט רהיטים

 

לעיתים קיים צורך במיטה נוספת או במקום אירוח בבית, במקרים כאלה ספה נפתחת למיטה לחדר האירוח או סלון עם מיטה לחדר המגורים זהו פיתרון מושלם ונוח.

במצב סגור, ספות נפתחות למיטה משמשות כמערכות ישיבה מפנקות ומעוצבת בדיוק כמו כל מערכת ישיבה אחרת. כמו כן, כאשר הספה נפתחת למיטה נמצאת במצב סגור לא ניתן להבחין כי קיימת אפשרות שהספה תיפתח למיטה. כאשר הספה נפתחת למיטה, היא נפתחת במשיכה קלה ביותר והספה הופכת להיות מיטה זוגית מפנקת במיוחד. בשל המנגנון הייחודי של הספות הנפתחות שלנו, קיימת הפרדה מוחלטת בין מערכת הישיבה למערכת השינה.

במידה ואתם מחפשים סלון עם מיטה, יש לזכור שעדיין עיקר השימוש של הסלון יהיה לישיבת בני המשפחה ולכן מומלץ גם להתייחס לזאת בהתאם. כלומר, קודם לבדוק שהסלון מתאים מבחינת נוחות הישיבה, מבחינת העיצוב ושאר הקריטריונים אשר חשובים לכם ורק לאחר מכן להתעניין במנגנון עם המיטה.

חשוב לזכור, כאשר מחפשים סלון עם מיטה או ספה נפתחת למיטה אין זה אומר שצריך להתפשר על נוחות הישיבה, העיצוב ואפילו השינה.

בסלון עם מיטה ובכל ספה שנפתחת, קיים מנגנון שהוא חלק מאוד חשוב במבנה הספה. בכל הנוגע למנגנון הפתיחה, חשוב מאוד שיהיה מנגנון עמיד ובנוי היטב כך שהפתיחה לא תפגום במשך הזמן באיכות הישיבה וכמובן חשוב שהפתיחה תהיה קלה.

יחד עם זאת , גם איכות השינה חשובה ולכן יש לבדוק כי אכן מדובר במזרון שמתאים לצרכים שלכם. בין אן מדובר בצרכים יומיומיים או מדי פעם לאורחים.

סלון עם מיטה או ספה נפתחת למיטה זהו פיתרון נוח וזמין, אך כאשר מדובר במנגנון כזה חשוב מאוד להקפיד על חומרים איכותיים וחזקים אשר יהיו עמידים לאורך שנים.

סלון איטלקי עם מיטה זהו סלון אשר ברוב המקרים יכיל בתוכו מנגנון איכותי אשר יהיה עמיד ושימושי לאורך שנים.

 

אנחנו באקסלנט רהיטים מבינים שלעתים קיים הצורך לשלב  ספה עם מיטה, כאשר נוצר השילוב הזה חשוב לנו לשמור על האיכות, העיצוב ועל הנוחות הן בישיבה והן בשינה. ולכן אנו דואגים להשתמש בחומרים האיכותיים והמתאימים ביותר למערכות אלה על מנת שנוכל לספק ספה נפתחת למיטה באיכות הגבוהה ביותר. מערכות הישיבה שלנו מיוצרות כולן באיטליה וזה כולל גם את מערכות הישיבה בעלות המנגנון של המיטה, כלומר של הספה שנפתחת למיטה.

כאשר אנחנו באקסלנט רהיטים מייבאים ספה נפתחת למיטה, אנחנו מקפידים שהספה עם המיטה תהיה בעלת עיצוב עכשווי, פתיחה קלה ונוחה אשר לא פוגמת באיכות הישיבה או השינה וכמובן עמידה לאורך שנים.

המנגנון שאנו משתמשים בספה שנפתחת למיטה זהו מנגנון שעמיד ומיועד לשימוש יומיומי במידת הצורך. כמו כן, המזרן שהינו חלק בלתי נפרד מהספה עם מיטה זהו מזרן איכותי ונוח מאוד שמרופד בריפוד מסוג אלוורה אשר גם הוא מתאים לשינה יומיומית במידת הצורך. 

איכות החומרים הנה חשובה בכל מערכת ישיבה, אך הדגש על חומרים איכותיים גדל כאשר מדובר בספה נפתחת למיטה. זאת כיוון שהספה מקבלת תפקיד נוסף שהוא שינה. ספה נפתחת למיטה נמצאת מספר רב של פעמים במצבים שונים של פתיחה. לכן, חשוב מאוד שהמנגנון של ספה שנפתחת למיטה יאפשר שינוי בצורה קלה בין מצבים וכמובן שיהיה חזק ועמיד על מנת שיהיה ניתן לבצע פעולה זאת מספר רב של פעמים.

הספות שנפתחות למיטה של אקסלנט רהיטים מאפשרות לנצל בצורה מקסימלית את חלל החדר כמובן תוך שמירה על עיצוב יפיפה ובלתי מתפשר של החלל. כמובן שניתנת האפשרות להזמין ספה נפתחת למיטה במגוון ריפודים ועורות, כל זאת על מנת להתאים את הספה בצורה הטובה ביותר לצרכיו של הלקוח.

ניתן לומר בלב שלם כי אנחנו מספקים ספות שנפתחות למיטה באיכות הגבוהה ביותר הן בשינה הן בישיבה.

כל סלון עם מיטה מיובא באופן בלעדי ע"י אקסלנט רהיטים מאיטליה.

חשוב לציין שגם במקרה של רכישת סלון עם מיטה או ספה נפתחת למיטה יש לדרוש את כל הפרטים כתובים בהזמנה בדיוק כמו במקרים הקודמים.

 

 

ספה נפתחת למיטה ספות נפתחות סלון עם מיטה מעור, סלון עם מיטה מבד, סלון איכותי עם מיטה, יבוא סלונים עם מיטה, ספה עם מיטה, ספה נפתחת למיטה,סלון איטלקי, ספה עם מיטה, רהיטים איטלקיים, יבוא רהיטים איטלקיים, סלונים עם מיטה, סלון עם מיטה סלונים איטלקיים הצורך של סלון עם מיטה או ספה עם מיטה