חיפוש
  • dzrihen

עם פתרונות אירוח מושלמים, קל להיות מארחים!

עודכן: 13 במרץ

מה אם היו אומרים לכם שהייתם יכולים לזכות בתואר "מארחי השנה" באפס מאמץ? מבלי להכיר אתכם, אנחנו מנחשים שמאחר שהגעתם עד לכאן, הייתם שמחים מאד!


אנחנו ב-excellent אמנם לא יודעים את מי אתם צפויים לארח בקרוב, אך אנחנו בטוחים שהם חשובים לכם מאוד ויודעים איך תוכלו לארח אותם בסטנדרט המפנק ביותר באמצעות פתרונות אירוח מושלמים!


פתרונות אירוח מושלמים - להיות "מארחי השנה" בלי מאמץ
פתרונות אירוח מושלמים


נעים להכיר (ולשבת ולשכב): פתרונות אירוח מושלמים!

אנו שמחים להציע לכם שני מוצרים שעשויים לזכות אתכם בתואר "מארחים למופת".


כל מוצרינו, לרבות אלו שכבר הוצגו בפניכם, מאופיינים בעיצוב מודרני, איכות חסרת פשרות ונוחות מקסימלית.


מחפשים פינת ישיבה מפנקת ומעוצבת לאורחים שלכם? לא מוכנים להתפשר על מיטה נוחה ומרווחת שתבטיח לילות מתוקים?


אלו הם פתרונות האירוח שאנו שמחים לעניין אתכם בהם:

  • מיטות קיר – אז מי אמר שהמיטה צריכה לתפוס חלק נכבד מהחלל? אחד מפתרונות האירוח שאתם חייבים להכיר הוא מיטת הקיר. המיטה – כשמה כן היא, צמודה לקיר, וכך תופסת מקום מינימלי בחלל. בעת שמתעורר הצורך לנוח באמצע היום או לישון את שינת הלילה, ניתן לפתוח אותה. ולאחר מכן? להחזירה למקום – אל הקיר! בגלל שהרעיון בריהוט חכם מסוג זה הוא רב תכליתיות וניצול חכם יותר של החלל, ניתן לשלב במערכת זאת ריהוט שיהיה פונקציונלי עבורכם. כלומר, ניתן לשלב במיטת הקיר ספרייה, מערכת ישיבה, פינת עבודה ואפילו פינת אוכל. והכל כדי לתת לכם את הפתרון האידאלי עבורכם גם מבחינת איכות גם מבחינת עיצוב וכמובן גם מבחינת נוחות.

  • ספה נפתחת למיטה – לרכוש גם ספה וגם מיטה? זו בהחלט אפשרות. עם זאת, אנחנו יכולים לחשוב על אפשרות טובה הרבה יותר: רהיט אחד הממלא שתי פונקציות שונות! ספה הנפתחת למיטה היא פתרון מושלם לחדרי אורחים, לבתי מלון או צימרים וגם לדירות המושכרות לטווח הקצר. הספות הנפתחות חסכוניות במקום, ומאפשרות לכם לנצל את החלל בצורה מקסימלית והרמונית!


חשוב לדעת: כל מוצרינו, לרבות מיטות הקיר והספות הנפתחות למיטות, מיוצרים באיטליה. כל פתרון אירוח מבוסס על האיזון המושלם שבין פונקציונאליות לעיצוב, וכך מצליח לענות על הצורך המדויק שלכם – כמארחים, ולהעניק ערך רב לכם ולאורחים שלכם.


"מהי מידת המזרן בספה הנפתחת?"

אנו מציעים מגוון רחב של דגמים, כאשר כל דגם מאופיין במידות שונות. אנו נשמח לאפיין את הצורך שלכם, ובהתאם להציע לכם פתרונות אירוח מושלמים ההולמים את הציפיות והצרכים שלכם.


לדוגמא: ספה נפתחת דגם Saint Honore, מוצעת ב-3 גדלים שונים מבחינת גודל המזרן:

  • מזרן רוחב 120

  • מזרן רוחב 140

  • מזרן רוחב 160


"כמה תעלה לי ספה איכותית הנפתחת למיטה?"

מכיוון שזהו תחום ההתמחות שלנו, אנו מציעים מגוון רחב מאוד של דגמי ספות הנפתחות למיטה ובהתאם לכך גם טווח המחירים.


כל דגם מאופיין בתכונות אחרות: החל מסוג הבד, דרך גודל הספה ועד סוג ועובי המזרן. כמובן שניתן גם להתאים כל פתרון אירוח לפי הצרכים והרצונות שלכם.


כל דגם מתומחר בהתאם לפרמטרים אלו, ובאפשרותכם להתרשם מחלק מהמחירים כאן באתר שלנו. טווח המחירים עבור הספות הנפתחות הינו רחב מאוד ויכול להיות החל מ-5400 שקלים (ספת אירוח BASIC) ועד 20,000 שקלים ויותר.


כעת, כשאתם מבינים עד כמה קל להיות מארחים שכולם ידברו עליהם, אתם יכולים להתפנות לרכישת פתרונות אירוח מושלמים!


אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה, ונשמח לסייע לכם למצוא את פתרון האירוח המושלם בעבורכם, התקשרו כעת! – 03-7623835


</