חיפוש

תערוכת העיצוב הגדולה בעולם, מילאנו 2018

עודכן: 4 במאי 2020


כמידי שנה נערכת בעיר מילאנו שבאיטליה תערוכת העיצוב הגדולה בעולם- Salone del Mobile.

תערוכת העיצוב הגדולה בעולם. כל החידושים ופתרונות האירוח במקום אחד

הביקור בתערוכה הינו בגדר חובה מבחינתנו כחברה שעוסקת בתחום של יבוא ריהוט איטלקי ובפרט של ריהוט חכם. זאת מכיוון שהתחום של הריהוט החכם נמצא בהתפתחות תמידית ואנחנו שואפים להביא לכם את פתרונות האירוח האיכותיים ביותר כל הזמן. לכן, הדגש שלנו בשבוע הזה הוא לבחון את כל החידושים והשיפורים במנגנונים ובמזרונים של הספות שנפתחות למיטה וכמובן לראות גם אילו עיצובים חדשים יש להציע עבור ספות אירוח אלה. בנוסף לכך אנחנו בוחנים גם את כל החידושים בעולם של הריהוט בכלל והריהוט החכם ופתרונות האירוח בפרט. זאת על מנת שנוכל להציע לכם את המוצרים האיכותיים ביותר הקיימים בעולם הריהוט.

בזכות ביקורים קבועים בתערוכה אנחנו עוקבים ומשתפים פעולה עם החברות המובילות בעולם שמידי שנה מציגות את החידושים והשיפורים האחרונים. תערוכת הרהיטים במילאנו היא המקום האידאלי מבחינתנו לחזק קשרים עם חברים וותיקים וכמובן ליצירת שיתופי פעולה עסקיים חדשים ומעניינים.

מקפידים להביא לכם את פתרונות האירוח המתקדמים בעולם

מעבר לכך, הביקור בתערוכה מספק לנו השראה ואפשרות להישאר מעודכנים בכל הקשור לטרנדים החמים בשנת העיצוב הקרובה מבחינת סגנונות עיצוב, חומרי גלם, צבעים, מנגנונים פתרונות חכמים ועוד...

כבר ברכבת בדרך אל התערוכה מתחילה ההתרגשות כשפוגשים כמות בלתי מוסברת של אנשים עם אותה התשוקה ואהבה לעולם העיצוב. פוגשים מעצבי פנים, אדריכלים, מעצבי ויצרני רהיטים, יבואנים וסתם חובבי עיצוב מכל העולם שהתכנסו לאירוע הגדול של השנה.

קשה לתאר במילים את הרגע הראשון כשנכנסים למתחם התערוכה. התחושה היא שמגיעים לעיר הבירה של עולם העיצוב שמרכזת את מיטב המוחות מהתחום.

המפגש עם אנשי המקצוע הינו מרתק בכל פעם מחדש. בכל ביקור אנחנו לומדים מהם המון וזה עוזר לנו להיות טובים יותר ומקצועיים יותר עבורכם.

כמובן שתהליך הלמידה והעבודה לא נגמר בשבוע התערוכה בלבד, לאחר התערוכה חשוב לנו גם להגיע ולבקר פיזית במפעלים כדי שנוכל לראות ולבדוק את תהליכי היצור ואיכות העבודה בכל השלבים שלה.

הביקור בתערוכת הרהיטים במילאנו מומלץ לכל חובבי העיצוב ובטח לאנשי המקצוע. זה יהיה שבוע בלתי נשכח מבחינתכם שבו תקבלו רעיונות יצירתיים חדשים, תיחשפו לטכנולוגיות חדשות וחדשניות, תפגשו המון אנשים עם לפחות אותה אהבה לעיצוב כמו שלכם, תספגו תרבות עיצוב מעולם אחר וכמובן שתקבלו את כל הבונוסים שיש לעיר מילאנו להציע.

לא רק ספות נפתחות למיטה ומגוון רהיטים, גם חוויה איטלקית מושלמת

לסיכום: היה כיף גדול, למדנו ורכשנו המון כלים חדשים, פגשנו אנשים מדהימים והעבודה הקשה עוד לפנינו.

מילאנו, נתראה גם בשנה הבאה.

אקסלנט רהיטים.

חזרה לבלוג

#אקסלנטרהיטים #רהיטיםאיטלקיים #תערוכתעיצוב #מילאנו #ריהוטחכם #ריהוטאיטלקי #ספותנפתחות #ספותאירוח #SalonedelMobile #פתרונותאירוח #עיצובהבית #עיצובואדריכלות #הלבשתהבית #יבוארהיטיםאיטלקיים #סלוןאיטלקי #טרנדים #מערכתישיבהאיטלקית

פוסטים אחרונים

הצג הכול