חיפוש
  • dzrihen

איך לעצב בית כשאין הרבה מקום לפריטי עיצוב?

עודכן: 13 במרץ

אם בעבר רוב האנשים חיו בדירות גדולות ומרווחות, הרי שהיום מדובר על בנייה צפופה יותר, המאופיינת בדירות קטנות וחללים מצומצמים יותר.


כתוצאה מיוקר המחייה ומיעוט האפשרויות בשוק הנדל"ן, לא מעט אנשים עוברים לחיות בדירות קטנות יותר. כתוצאה מכך, יש צורך להתאים את סגנון העיצוב ותכנון חלל הבית, על מנת להבטיח לעצמכם עיצוב אידיאלי, רב תכליתי וכזה שיספק מענה לצרכי היום יום שלכם .


יש לזכור כי ישנו הבדל עצום בין עיצוב ותכנון של בית גדול ממדים, לבין דירת קטנות, מאחר ויש להתחשב בגודל הריהוט, הסידור הנכון שלהם במרחב וכמובן הפונקציונאליות של הרהיטים.

אנו בחברת אקסלנט נשמח לסייע לכם לעצב ולתכנן את הבית בצורה אידאלית ורב תכליתית, בזכות הניסיון הרב והרהיטים המודולריים שלנו.


הרהיטים שלנו יאפשרו לכם גמישות מקסימלית, לצד ניצול נכון ומיטבי של שטח הבית. כל הרהיטים שלנו מגיעים בעיצובים מיוחדים ובאיכות הגבוהה ביותר בעולם, על מנת לספק לכם את המענה המושלם לכל הצרכים ולכל הרצונות שלכם.פתרונות אירוח מושלמים - להיות "מארחי השנה" בלי מאמץ


עיצוב הבית כשאין הרבה מקום

אומנם אנשים רבים אוהבים את הרעיון של מערכות ישיבה גדולות ומפנקות, לצד עציצים ענקיים ופרטי עיצוב גרנדיוזיים נוספים, אך יש לזכור כי פריטי העיצוב חייבים להתאים לגודל הבית, לסגנון הכללי שלו וכמובן לצרכים של בני הבית.


כאשר מדובר בבתים קטנים עם מרחבים מוגבלים, יש צורך לשלב ריהוט מודולרי חכם וקל לתפעול, שיוכל לשמש אתכם למגוון צרכים במהלך היום יום שלכם, כך תוכלו גם להנות מריהוט עם נוכחות ולא פחות חשוב תפסידו שטח יקר.

מומלץ כמובן לבחור בריהוט מעוצב, שיוסיף לאווירה הכללית בבית. היופי בריהוט מודולרי הוא שיש לו את האפשרות להתאים את עצמו לצרכי החיים המשתנים ולאפשר ניצול מקסימלי של חלל הדירה. זוהי דרך מעולה ליהנות מעיצוב יוקרתי ואלגנטי, מבלי להתפשר על איכות או נוחות.


טיפים לעיצוב הבית כשאין הרבה מקום לפריטי עיצוב

אחד הטיפים החשובים ביותר, לקחת את הזמן ולתכנן מראש את העיצוב הרצוי לכם ולתת דגש על הצרכים היומיומיים שלכם.


יש לזכור כי גם כאשר מדובר על עיצוב של דירה קטנה יש מקום לגמישות, לכן מומלץ לעשות בחירה חכמה של ריהוט חכם רב תכליתי תוך שאתם לא שוכחים לתת דגש לצורת החיים ולצרכים של כל בני הבית. מעבר לכך, כדאי לתת את הדעת לצבע הקירות, מאחר שבחירה נכונה של צבעים יספקו לכם תחושת מרחב.


כמו כן, כדאי להקפיד על הצבת מראות בשטח הבית, על מנת לייצר אשליה של מרחב גדול יותר.


כדאי לדעת כי ניתן היום למצוא רהיטים מודולריים, המתקפלים ומשמשים למגוון רחב של שימושים שונים. למשל, מיטות קיר משולבות עם שולחן עבודה או מערכת ישיבה המספקות מרחב רב בשטח הבית. וכך גם ספות נפתחות למיטה או שולחנות מתקפלים לניצול מירבי של חלל הבית.


ניתן היום למצוא סוגים שונים של רהיטים חכמים, שישדרגו את עיצוב הבית שלכם ואת איכות החיים שלכם.


אנו בחברת אקסלנט רהיטים נשמח לסייע ולייעץ לכם בנוגע לכל שאלה של ניצול חכם יותר של חלל ביתכם.


לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.רהיטים איטלקיים לעיצוב הבית