חיפוש
  • dzrihen

מיטות קיר מתקפלות - הפתרון הנכון לחסכון של מקום בחדר השינה

היום שוק הנדל"ן מציע יותר ויותר דירות קטנות, וזאת משום שהעלות עבור כל מטר מרובע גבוהה ולא עוצרת. המציאות החדשה שנוצרת מצריכה חשיבה מחודשת בכל הנוגע לעיצוב הבית ולניצול מירבי של החלל. לא כל אחד יכול להרשות לעצמו בית ענק, הכולל חדרים גדולים ומרווחים, לכן אין זה מפתיע כי ישנה התעניינות הולכת וגוברת בתחום של רהיטים מתקפלים וחכמים.


מיטות קיר מתקפלות מהוות את הפתרון המושלם לכל חדר בחלל הבית. מיטת קיר יכולה להיות פתרון רלוונטי גם עבור משרד ביתי שבעת הצורך הופך לחדר אירוח וגם לחדר ילדים שצריך להפוך לחדר שינה על בסיס יומיומי. אין שום צורך להצטופף או ליצור מראה דחוס מידי, מאחר וניתן להשתמש במיטות ייעודיות, הניתנות לקיפול קל ומהיר בעת הצורך. מדובר על דרך נפלאה לניצול מיטבי של החלל ולשמירה על עיצוב נקי ולא עמוס.מיטות קיר מתקפלות – הפתרון האידיאלי לחדרי שינה קטנים

כל מי שנכנס אי פעם לחדר ילדים, מכיר את תחושת העומס והבלגן המציפות את כל החושים. רוב חדרי הילדים מכילים כמויות עצומות של צעצועים ומשחקים, התופסים את כל חלל החדר. כמובן שכאשר מדובר על חדרים גדולים ומרווחים, ניתן ליצור תחושת מרחב גדולה יותר, המאזנת את העומס הוויזואלי. אך בחדרים קטנים וצפופים, מדובר על תחושה לא נעימה, שמספקת תחושת צפיפות. סביבת שינה נעימה ונינוחה חיונית על מנת להבטיח שנת לילה עמוקה ורציפה, לכן חשוב לתת את הדעת לעיצוב נכון ומדויק של החדר. באמצעות מיטות קיר מתקפלות ניתן לייצר מרחב נוסף עבור הילדים, שיוכלו להשתמש בו על מנת לשחק, ללמוד ולארח בנוחות, מבלי להצטופף. מיטת הקיר ניתנת לקיפול יומיומי, מיד לאחר שהילד התעורר. כתוצאה מכך, החדר גדל באופן משמעותי ומאפשר שימוש נבון ומושכל יותר.