חיפוש
  • dzrihen

מיטה מתקפלת לארון - לא רק בדירת סטודיו!

עודכן: 9 באוג׳ 2021

היום ניתן לראות בשוק הנדלן יותר ויותר דירות קטנות, המצריכות עיצוב חכם ופונקציונלי של שטח הבית. כאשר הדירה קטנה, אין שום צורך להעמיס אותה ברהיטים גדולים וכבדים, אשר יוסיפו לתחושת הצפיפות במקום. הרבה יותר נבון לרכוש מראש רהיטים חכמים ופונקציונליים, אשר יוכלו לשמש אתכם למגוון רחב של שימושים שונים. בצורה כזו, ניתן לרהט כל סוג של בית, דירה, יחידת דיור ואפילו משרד, מבלי לבזבז מקום על רהיטים מיותרים שהם לא בשימוש. אנו בחברת אקסלנט נשמח לסייע ולייעץ לכם בנוגע לפתרון האידיאלי עבורכם. אנו מציעים מגוון רחב של רהיטים חכמים ורב תכליתיים, כולל "מיטת ארון" - מיטה מתקפלת לארון המתאימה לכל בית ולכל דירה ומאפשרת לשדרג באופן משמעותי את תחושת המרחב במקום ואת איכות החיים.מיטה מתקפלת לארון

מיטה מתקפלת לארון – למי זה יכול להתאים?

כאשר מדברים על ריהוט פונקציונלי, המחשבה הראשונה היא שמדובר לרוב על ריהוט שמתאים לדירות סטודיו המצריכות ריהוט מתוכנן וחכם יותר. אומנם זה נכון, אך חשוב לזכור כי רהיטים חכמים יכולים להתאים לכל חלל של בית ולכל דירה, מאחר והם מאפשרים לנצל את השטח בצורה טובה יותר ולהפוך כל דירה של 50 – 60 מטר לדירה שתרגיש לכם כמו 100 מטר לפחות.


יש לזכור כי עיצוב הדירה תורם רבות לתחושה הכללית ששוררת בה, ולכן ריהוט מעוצב ופונקציונלי יכול לתרום המון לתחושה הכללית בבית ולהרגשה ההרמונית ששוררת במקום. באמצעות מיטה מתקפלת לארון ניתן לא רק לחסוך במקום אלא גם ליצור תחושה של מרחב, אפילו בחדרים קטנים וחשוכים יחסית. מעבר לכך, כדאי לזכור כי מיטה המתקפלת לארון יכולה להיות שימושית במיוחד גם במשרדים, מאחר ולא מעט אנשים מבלים שעות ארוכות בעבודה, ולפעמים נמנום של כחצי שעה יכול להגדיל משמעותית את תפוקת העבודה שלהם. לכן מיטה מתקפלת לארון לחלוטין מהווה כיום חלק חיוני מהריהוט המשרדי המודרני.מיטה מתקפלת לארון

מיטה מתקפלת לארון – כל היתרונות ברהיט אחד!

אין שום ספק כי מיטה מתקפלת לארון מהווה את פריט החובה עבור כל מי שרוצה להוציא את המקסימום מחלל הבית שלו וכמובן גם עבור כל מי שנהנה לארח בתדירות גבוהה אך אין לו חדר אורחים נפרד. לכן במקרים מסוג זה, ניתן להשקיע במיטה המתקפלת לארון, מאחר והיא תופסת מעט מאוד מקום. מדובר על הפתרון המושלם עבור דירות קטנות יחסית, אך גם עבור דירות גדולות או בתים פרטיים, מאחר ולא כולם מעוניינים להקריב חדר שלם לחדר אורחים שלא יהיה בשימוש במרבית הזמן. לא פעם חדר העבודה הופך לחדר האורחים, ולכן ניתן להשקיע פעם אחת במיטה מתקפלת איכותית, שתשתלב באופן מושלם בעיצוב של החדר, מבלי לתפוס מקום יקר ערך. כמו כן, כדאי לדעת כי ניתן להשתמש במיטה מסוג זה גם בחדר הילדים, על מנת להעניק לילדים יותר מרחב.


אנו בחברת רהיטי אקסלנט מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של רהיטים חכמים ופונקציונליים, המאפשרים לנצל בצורה נבונה את כל חלל הבית. מיטה מתקפלת לארון מהווה את אחד הפתרונות המושלמים והאיכותיים ביותר בעולם, עבור כל מי שמעוניין ליהנות ממיטה איכותית, מבלי לתפוס יותר מידי מקום בבית.


לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.