חיפוש

ספות נפתחות למיטה, תשכחו מכל מה שהכרתם

עודכן: 2 ביוני 2021


מחפשים פתרונות אירוח לבית או פתרון לשינה יומיומית עבורכם?

תשכחו מהספות שנפתחות למיטה שהכרתם מהדור הקודם. כמו למשל ספות הספר מפעם עם החלוקה המעצבנת באמצע המיטה. היום יש מגוון עצום של ספות שנפתחות למיטה, ספות מעוצבות ועמידות יותר לאורך שנים והכי חשוב נוחות יותר הן לישיבה והן לשינה.

כיום, ספות נפתחות למיטה המיוצרות באיטליה הן הפתרון האידאלי לניצול מרבי של חלל הבית. הדבר נכון בין אם מדובר בספה שנפתחת למיטה לסלון שלכם או אם מדובר בספות שנפתחות למיטה לחדרי הבית. כשאתם מתעניינים בספה נפתחת למיטה תוצרת איטליה אתם בעצם תופסים שתי ציפורים במכה אחת.

למה אתם שואלים?

ובכן, בהנחה שמדובר בספות שנפתחות למיטה תוצרת איטליה עם מנגנון איכותי, תקבלו ספה שנפתחת למיטה עם מזרון זוגי איכותי ואחיד ללא חלוקות מטרידות. זה מתאפשר מפני שהמנגנון נמצא בתוך הספה והמזרון נמצא בשלמותו מקופל גם כן. זאת הסיבה גם שלא תרגישו בקיום המיטה שנמצאת בפנים. הספה יכולה בקלות לשמש כמערכת ישיבה איכותית ומפנקת ביום יום ובמידת הצורך הספה תהפוך למיטה זוגית עם מזרון שלם עבור האורחים או אפילו עבורכם לשינה יומיומית במידת הצורך. כמובן שהספות הנפתחות יכולות לשמש בתור ספות אירוח בחדר האורחים או בתור ספה שהופכת למיטה עבור הילדים.

ספה שנפתחת למיטה עם מזרון שמתאים לשינה יומיומית

כיום, ישנו היצע גדול מאוד של ספות שנפתחות למיטה עם מזרונים ייעודיים כך שהפתיחה והסגירה לא תפגע באיכות המזרון ובאיכות השינה. המזרונים הקיימים בספות הנפתחות קיימים בדרגות קושי שונות עם תוספות של ויסקו או לטקס לבחירתכם וכמובן גם בגדלים שונים. הספות הנפתחות למיטה יכולות להגיע בגדלים של ספה שנפתחת למיטת יחיד, ספה שנפתחת למיטה וחצי עם מזרון ברוחב של 120, ספה שנפתחת למיטה זוגית עם מזרון ברוחב של 140 או ספה שנפתחת למיטה זוגית עם מזרון ברוחב של 160.

יש גם כורסא שנפתחת למיטת יחיד

בזכות המנגנון האיטלקי האיכותי ניתן לייצר ספות מעוצבות שנפתחות למיטה וחשוב מכך, ספות נוחות לישיבה.

אחד היתרונות הבולטים של הספות הנפתחות למיטה תוצרת איטליה שזה לא דורש מכם הרבה מאמץ. כלומר, הספה נפתחת בשתי אופציות. הראשונה, בצורה מכנית באמצעות משיכה קלה. אין צורך להוריד ולהחזיר כריות, הספה מכילה בתוכה את המיטה והמזרון והמנגנון בנוי בצורה כזאת כך שמשיכה קלה תספיק. האפשרות השנייה היא באמצעות שלט חשמלי. צורת הפתיחה של הספה הנפתחת למיטה הינה זהה לחלוטין לפתיחה המכנית, ההבדל היחיד הוא שלמנגנון המיטה מתווסף מנוע חשמלי. בעזרת המנוע החשמלי תוכלו להפוך את הספה למיטה בלחיצת כפתור פשוטה.

מה שמיוחד בסוג כזה של ספות נפתחות, היא היכולת להתאים כל ספה נפתחת באופן אישי לצרכים שלכם. כלומר, אם הספה צריכה להיפתח למיטה לשינה יומיומית או לחילופין לספת אירוח ניתן להתאים עבורכם גם את הישיבה וגם את השינה באופן אישי כך שתוכלו ליהנות מכל העולמות.

אז כפי שכתבנו בעבר, עולם הרהיטים מתקדם לריהוט חכם. הטכנולוגיה ואיכות החומרים מאפשרים לכם לקבל מוצרים דינאמיים שיכולים לעמוד בשינויי מצבים על בסיס יומיומי מבלי לפגוע באיכות המוצר לאורך זמן. כשתנסו את הספות האיטלקיות שנפתחות למיטה תופתעו לגלות עד כמה זה נוח.

ספה שנפתחת למיטה עם שלט חשמלי, הספה הופכת למיטה בלחיצת כפתור.

לקולקציה של הספות הנפתחות לחצו כאן

חזרה לבלוג

#הלבשתהבית #עיצובפנים #ריהוטחכם #ספותנפתחותלמיטה #יבוארהיטיםאיטלקיים #ספהנפתחתלמיטה #פתרונותאירוח #סלוןנפתחלמיטה #ספותאירוח #ספהנפתחת #ספותנפתחות #עיצובהבית #אקסלנטרהיטים #רהיטיםאיטלקיים

רהיטים איטלקיים לעיצוב הבית