סלונים איטלקיים של אקסלנט רהיטים.

​אקסלנט רהיטים

 

 

רהיטים איטלקיים הם הרבה מעבר להופעה ויוקרה, כאשר קונים רהיטים איטלקיים ישנה מטרה. בין אם מדובר בפינת האוכל, חדר השינה, הסלון או בעצם כל חדר שנמצא בבית.

העבודה של רהיטים איטלקיים היא לא רק כדי למלא את חלל הבית, אלא גם למלא את המטרה לשמה נוצרו הרהיטים בצורה הטובה ביותר מבחינת השימוש ברהיטים.

למשל סלון איטלקי הינו הרבה מעבר לעיצוב המיוחד שלו. כאשר מייצרים סלון איטלקי ישנה חשיבה רבה על הרבה פרטים. למשל, שהפרופורציה של הגובה והעומק יהיו בהתאמה על מנת לשמור על איכות הישיבה או על סוג החומרים שיש להשתמש בסלון על מנת שהסלון האיטלקי יהיה עמיד לאורך שנים רבות.

הזמינות והמבחר הרחב שקיים עבור רהיטים איטלקיים מאפשר בחירה של רהיטים אשר מתאימים בדיוק לצרכי המשפחה הן מבחינת עיצוב והן מבחינת שימוש.

סגנון הוא מרכיב מרכזי כאשר מדובר ברהיטים איטלקיים, וכאשר מרהטים את הבית ניתן להבין כי הבדלים קטנים יכולים להיות בעלי השפעה גדולה מאוד על העיצוב הכללי של הבית וכן על האווירה שנוצרת. לכן, רהיטים איטלקיים ידועים כרהיטים בעלי סגנון יחודי אשר שמים דגש רב על הפרטים הקטנים ביותר.

יחד עם זאת הטכנולוגיות אשר משמשות ליצור הרהיטים האיטלקיים הן טכנולוגיות מתקדמות מאוד אשר מאפשרות יצור מדוייק מאוד ואיכותי של הרהיטים.

מכיוון שכשמיצרים רהיטים איטלקיים משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר,  הם שומרים על המראה ועמידים לאורך שנים רבות.

רהיטים איטלקיים מוסיפים לעיצוב הבית אלמנט של אלגנטיות ויוקרה. באופן טבעי, רהיטים איטלקיים אינם הרהיטים הזולים ביותר שניתן למצוא. אך יחד עם זאת, זוהי השקעה אשר שווה את זה בטווח הרחוק הן מבחינה כלכלית והן מבחינה עיצובית.

 

 אקסלנט מייבאת מערכות ישיבה איטלקיות עם רמת הגימור הגבוהה ביותר. אנחנו רואים הסלון שלכם ככרטיס הביקור של הבית. ולכן, חשוב לנו לספק לכם סלון איטלקי איכותי עם רמת הגימור הגבוהה ביותר. מערכות הישיבה שלנו יכניסו עניין רב לבית שלכם זאת בזכות העיצוב המרענן והמיוחד שלנו. כל זאת תוך שמירה על רמת גימור ונוחות גבוהה.

כלל מערכות הישיבה של אקסלנט רהיטים הינם יבוא בלעדי שלנו מאיטליה (צפון איטליה), סלונים איטלקיים אשר כל חלקי הסלון מיוצרים ומורכבים באיטליה ללא יוצא מן הכלל. 

אנחנו באקסלנט רהיטים מקפידים להיות מעודכנים בכל הנוגע לרהיטים איטלקיים. כלומר, אנחנו תמיד עם האצבע על הדופק בעניין עיצובים וטכנולוגיות חדשות אשר משפיעות על איכות חיינו ביום יום. לדוגמא, ספה שנתפחת למיטה. אנחנו נדאג להביא את הספה האיכותית ביותר בעלת המנגנון האיכותי אשר יאפשר שינה טובה במידת הצורך באמצעות פתיחה קלה ונוחה ובמקביל לשמור על העיצוב והנוחות של הספה. כמו כן, סלוני העור שלנו מרופדים באותה רמה של עור מכל צדדיו של הסלון וכמובן בעור איכותי. זאת כיוון שאנחנו לא מוכנים להתפשר על האיכות בשום מצב. כך גם בסלונים האיטלקיים אשר מרופדים בבד.

אנחנו באקסלנט מאמינים שהפרטים הקטנים חשובים לפחות כמו העיצוב ונוחות. לכן אנחנו דואגים לייבא רק סלונים איטלקיים מכיוון שאנחנו רוצים לספק את המוצר הטוב ביותר שניתן במחיר ההגון ביותר.

הסלונים האיטלקיים שלנו מעוצבים ומתוכננים ע"י מיטב המעצבים בעולם בשיתוף פעולה מלא על מנת לספק על כלל הצרכים של לקחותינו. 

אנחנו באקסלנט רהיטים דואגים לספק את כל המידע שניתן, זאת על מנת שהלקוחות שלנו יוכלו לרכוש בביטחון מלא ובנחת את הסלון האיטלקי אותו הם רוצים וכמובן בידיעה שהם רכשו את הסלון הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר.