חיפוש

ריהוט חכם - הדבר החם של עולם הרהיטים

עודכן: 10 בפבר׳ 2021


כיום, הצורך בריהוט חכם בכלל וספות נפתחות למיטה בפרט מגיע כתוצאה מכך שחלל המגורים שלנו הולך ומצטמצם. יחד עם זאת, ישנו רצון לנצל בצורה מרבית שטח יקר (עם מחירי הדיור כיום שטח יקר מאוד אפילו). למזלנו, הטכנולוגיה מאפשרת לנו לעצב את הבית עם רהיטים בסגנון שאנחנו אוהבים מבלי להתפשר על הנוחות ובמקביל שהרהיטים יהיו רב תכליתיים.

ניקח לדוגמא ספות נפתחות למיטה. באמצעות הטכנולוגיה והשימוש בחומרים איכותיים, ניתן לייצר היום ספה איכותית ומעוצבת עם נוחות מקסימלית מבלי להרגיש אפילו שבפנים מסתתרת מיטה זוגית איכותית שיכולה להיות פתרון אירוח נהדר לדודים שקפצו לבקר או אפילו כמיטה לשינה יומיומית במידת הצורך.

ריהוט חכם
אם לא יגלו לכם לעולם לא תדעו שהספה נפתחת למיטה

בריהוט חכם ישנה חשיבות גדולה מאוד לאיכות הרהיטים. אם נחזור לדוגמא של ספות נפתחות למיטה, כל ספה שנפתחת למיטה צריכה להתמודד עם שינויי מצבים בתדירות גבוהה. פעם אחת הספה משמשת כמערכת ישיבה לכל דבר ובפעם האחרת הספה צריכה להפוך למיטה. המעבר הזה של הספה הנפתחת בין מערכת ישיבה לבין מערכת שינה חייב להיות בצורה חלקה וכך שהפתיחה לא תפגע באיכות הספה ולהפך. לכן, איכות העבודה והחומרים בספות מסוג זה חייבת להיות ברמה הגבוהה ביותר שניתן על מנת שהספות שנפתחות למיטה יוכלו לתפקד לאורך שנים רבות.

אין ספק שבשנים האחרונות הריהוט החכם הוא הדבר החם. באופן טבעי ההיצע הולך וגדל, כמובן שזה מצוין שיש היצע גדול יותר. אך יחד עם זאת לעיתים ישנו שימוש בחומרים פשוטים יותר וספות פחות איכותיות. בדיוק בגלל זה חשוב מאוד לשים לב לפרטים הקטנים ולדרוש את כל המידע אודות המוצר שאתם רוכשים.

למשל, פעמים רבות אתם תשמעו על ספה בעיצוב איטלקי. אין צורך להרחיב במילים על ההבדל המשמעותי בין ספה שמיוצרת באיטליה לבין ספה שרק מעוצבת באיטליה.

לצפייה בקטלוג של ספות נפתחות למיטה תוצרת איטליה לחצו כאן

חזרה לבלוג

בפנים מסתתרת מיטה איכותית שנפתחת בקלות

#ספותנפתחותלמיטה #ריהוטחכם #עיצובהבית #איךלבחוררהיטים #ספהנפתחת #סלוןנפתחלמיטה #ספותאירוח #ספותנפתחות