חיפוש

פתרונות שינה לחדרים קטנים

עודכן: 4 במאי 2020


אחת הבעיות הנפוצות ביותר כיום בדירות בישראל היא בעיית החדרים הקטנים. כאילו שלא מספיק שמחירי הנדל"ן גבוהים מאוד אז בנוסף לכך גם מקבלים גם חדרים קטנים שלא תמיד יכולים לספק מענה הולם לצרכים של המשפחה.

מגבלת החדרים הקטנים מחייבת אותנו לחשוב על פתרונות יצירתיים ומחוץ לקופסא. לשמחתנו, יש היום מגוון רחב מאוד של פתרונות חכמים לחדרים קטנים גם מבחינת השינה וגם מבחינת האחסון. בעזרתו של הריהוט החכם או כפי שרבים קוראים לו "ריהוט חוסך מקום" אפשר להפוך ולעצב כל חדר קטן לחדר מרווח שגם נראה טוב וגם יש בו את כל מה שצריך.

חשיבה מחוץ לקופסא- כורסה שנפתחת למיטה

במרבית המקרים הבעיה תהיה דווקא בחדרי הילדים. זאת מכיוון שבדרך כלל החדרים האלה לא יהיו גדולים כמו חדר ההורים ולא יהיה בהם חדר ארונות. בנוסף, חדרי הילדים צריכים להיות רב תכליתיים. כלומר, כמעט תמיד חדרי ילדים צריכים לשמש גם כחדר שינה, גם כחדר משחקים גם כחדר לימודים וכמובן שחייב שיהיה גם מקום אחסון.

כאן נכנס לתמונה הריהוט החכם והרב תכליתי שיכול לספק פתרונות שינה איכותיים לחדרים קטנים.

כאשר מדובר בחדרים קטנים חשוב לנצל כל מטר בחדר ולכן חבל להציב מיטה גדולה במרכזו שתעמיס את החלל ולא תאפשר שימושים נוספים בו. כאשר עושים שימוש בריהוט חוסך מקום שיספק פתרון בחדרים קטנים חשוב לזכור ולקחת בחשבון שמדובר בחדרים פעילים שישמשו גם חדרי שינה בלילה וגם חדרי לימודים ומשחקים במהלך היום ולכן ישנם מספר פרמטרים קריטיים שיש להתחשב בהם (מלבד העיצוב כמובן) כמו למשל איכות ועמידות המנגנונים, איכות השינה, פונקציונליות של הריהוט, בטיחות ועוד...

מיטת קיר משולבת עם שולחן- פתרון שינה מושלם לחדר קטן

מיטות קיר- ריהוט חוסך מקום שמספק פתרון אידאלי לחדרים קטנים

פתרונות השינה לחדרים קטנים יגיעו לרוב בשתי צורות עיקריות.

מיטות קיר נסתרות:

מיטות קיר הן פתרון אידאלי לחדרים קטנים ובמיוחד לחדרי ילדים. זאת משום שמיטות הקיר מספקות פתרון שינה איכותי מאוד בלילה ובמהלך היום המיטה מתקפלת לתוך ארון ונסתרת מהעין. בזכות כך מקבלים חדר מרווח. במערכת הקיר שנפתחת למיטה ניתן לשלב המון שטחי אחסון שיכולים להיות יעילים מאוד ובמקביל לשלב גם שולחן שישמש כשולחן עבודה. בעזרת מיטות הקיר הנסתרות ניתן לנצל את שטח המחיה בצורה היעילה ביותר ולקבל תועלת מקסימלית מהרהיט ומהשטח הקטן של החדר.

מיטה מתקפלת לקיר עם המון שטחי אחסון

מיטת קומותיים מתקפלת לקיר- ריהוט רב תכליתי תוצרת איטליה של אקסלנט רהיטים

ספות נפתחות למיטה:

ספה נפתחת למיטה בחדר קטן יכולה לתת פתרון שינה נהדר בחלל קטן. במהלך היום כאשר אין צורך במיטה פשוט מקפלים אותה בצורה פשוטה מאוד ומקבלים מערכת ישיבה שיכולה לשמש לאירוח ולצפייה בטלוויזיה.

כאשר מדובר בספות נפתחות למיטה, המגמה היא לייצר הפרדה בין מערכת הישיבה לבין מערכת השינה כך שניתן יהיה לשמור על מערכת ישיבה איכותית ובמקביל לקבל מיטה נוחה ושימושית לשינה יומיומית.

ספה נפתחת למיטה עם מזרן איכותי במיוחד

לסיכום,

עיצוב חדרים קטנים היא ללא ספק משימה מאתגרת, אך אפשרית. צריך לקבל את שטח החדר כעובדה קיימת ועכשיו צריך להתחשב במרחב, בצרכים וכמובן בנראות ולגרום לכל הגורמים האלה לעבוד ביחד בצורה מושלמת. לשמחתנו ניתן לקבל ריהוט חכם וחוסך מקום כמו מיטות קיר וספות נפתחות למיטה בהמון צורות. כך שהריהוט מספק פתרונות שינה איכותיים לחדרים קטנים והרבה יותר מזה. היום ניתן לקבל ריהוט רב תכליתי שייתן את כל הפתרונות לחדרים קטנים.

ספה נפתחת למיטה תוצרת איטליה- אקסלנט רהיטים

לקולקציית מיטות קיר

לקולקציית ספות נפתחות למיטה

חזרה לבלוג

#פתרונותשינהלחדריםקטנים #מיטותמתקפלותלקיר #מיטותקיר #מיטתקיר #ספהנפתחתלמיטה #ספותנפתחותלמיטה #ריהוטרבתכליתי #ריהוטחכם #חדריילדיםקטנים #ריהוטחוסךמקום #חדרקטן #פתרונותשינה #מיטה #מיטהמתקפלת #עיצובחדרקטן #חדריםקטנים #עיצובחדרילדיםקטן #אחסון #מיטהמתקפלתלקיר #ספותנפתחות #מגבלהשלחדריםקטנים #פתרונותחכמיםלחדריםקטנים #חדרילדיםקטן