חיפוש

מיקרו ליבינג, ריהוט חכם והקורונה שביניהם

עודכן: 13 במרץ

לרוב תהליכים של שינוי בסגנון החיים אלו הם תהליכים המתרחשים לאט ודורשים זמן הסתגלות.


מאז שפרצה הקורונה לחיינו היא האיצה את השינויים האלה ואילצה את כולנו להתקדם בקצב מסחרר שנים קדימה למציאות שונה ממה שהכרנו.


הקורונה חיזקה את ההבנה שסגנון החיים שלנו דינאמי ויכול להשתנות כל הזמן ואפילו בצורה משמעותית בזמן קצר.


לכן, מושגים כמו גמישות, יכולת הסתגלות וחדשנות הפכו למושגים בסיסיים ואפילו הכרחיים עבור כולנו לתכנון נכון של מרחב המחייה שלנו ולעיצוב הבית.כשמדובר במיקרו ליבינג יש צורך בחשיבה מחודשת כשזה נוגע בתכנון ועיצוב הבית. חשוב ליצור חללים רב תכליתיים ודינאמיים באמצעות ריהוט חכם
כשמדובר במיקרו ליבינג יש צורך בחשיבה מחודשת כשזה נוגע בתכנון ועיצוב הבית. חשוב ליצור חללים רב תכליתיים ודינאמיים באמצעות ריהוט חכם

הקשר בין מיקרו ליבינג, ריהוט חכם וקורונה.


תופעת האורבניזציה יצרה מציאות של אתגרים חדשים שלא היו קיימים בעבר. בעקבות התייקרות הנדל"ן במרכזי הערים נולד הרעיון של מיקרו ליבינג אשר יצר את הדרישה ליחידות דירות קטנות שנקראות מיקרו דירות.


המעבר למגורים ביחידות דיור של מיקרו ליבינג אילץ את האנשים לחשוב מחוץ לקופסא ולייצר גמישות בחלל המגורים כך שכל מטר מרובע בשטח הבית ינוצל בצורה חכמה.


כך גם הקורונה יצרה מציאות דומה. כיום, יותר אנשים מבלים שעות רבות בבית, גם בגלל שהעבודה יצאה מהמשרד אל הבית, גם בגלל שחלק מהלימודים עברו לזום וגם בגלל שפשוט יש פחות אירועים אז מבלים יותר שעות עם המשפחה בבית.


לכן, קיים גם הצורך לייעל את חלל המגורים באמצעות ריהוט מולטי פונקציונלי המשלב פתרונות חכמים וגמישים.


בין מיקרו ליבינג ולבין קורונה יש קו מקשר ברור, בשני המקרים יש צורך בחשיבה מחודשת כשזה נוגע בתכנון ועיצוב הבית וכמובן ביצירת חללים רב תכליתיים ודינאמיים.


ריהוט חכם ומודולרי


ריהוט חכם שיכול להשתנות במהלך כל שעות היממה לפי הצרכים שלנו הינו הפתרון המדויק ביותר שיודע לתת את המענה הנדרש בצורה איכותית.


באמצעות ריהוט רב תכליתי ניתן להפוך כל חלל בבית לחלל רב שימושי ולשנות את היעוד שלו בשניות. הריהוט החכם מספק גם את החדשנות וגם את הגמישות הנדרשת לתכנון ולעיצוב נכון של חלל הבית.


בניגוד לריהוט סטנדרטי הריהוט החכם עובד עבורכם ומאפשר לייצר סביבת מגורים טובה יותר וכזאת שנותנת מענה טוב יותר לשינויים.


ריהוט חכם באקסלנט רהיטים.


משנת 2002 אנחנו באקסלנט רהיטים חוקרים ומגלים את עולם הריהוט החכם והגמישות שהוא יודע לייצר.


לאורך השנים תכננו אינספור חללים דינאמיים עם ריהוט חכם ורב תכליתי שיכול להשתנות בהתאם לצרכים שלכם במהלך היום.


ריהוט חכם כמו למשל מיטות קיר, ספות נפתחות למיטה, שולחנות מתקפלים, שולחן קונסולה, מטבחים מתקפלים ועוד אינספור רהיטים חכמים ומודולריים...


הניסיון הרב שלנו מורכב מאתגרים רבים בדרך אשר בסופו של דבר יצרו זהות ייחודית לנו.


זהות זאת משלבת המון יצירתיות בעיצוב וכמובן חדשנות טכנולוגית שממשיכה ומתפתחת כל הזמן.

חזרה לבלוג