חיפוש

רהיטים זולים שעולים ביוקר

עודכן: 4 במאי 2020


בהרבה מאוד מקרים כשקונים זול מאוד בסוף זה עולה לנו ביוקר. זה קורה בהרבה מאוד ענפים, במוצרי חשמל, עבודות שיפוץ לבית וכמובן גם בענף הרהיטים.

חנויות רהיטים היום צצות כפטריות לאחר הגשם, והיצע הרהיטים הוא אינסופי. בשל התחרות הגדולה בענף, בחלק גדול מהמקרים מחפשים בחנויות הרהיטים להוזיל את מחירי הרהיטים כדי לעמוד בתחרות. חנויות רהיטים רבות מציעות מערכות ישיבה מעוצבות או חדרי שינה במחירים זולים משמעותית ממחירי השוק. כמובן שהוזלת מחירים לצרכן הינה מבורכת אבל השאלה היא על חשבון מה זה מגיע?

ברוב המקרים הוזלת המחיר באה על חשבון איכות המוצר. כלומר, ייתכן מאוד שאם מדובר במערכת ישיבה לסלון במחיר זול מאוד אז חומרי הגלם שנבחרו הם חומרי הגלם הפשוטים ביותר וככל הנראה לא יחזיקו מעמד זמן רב מה שיאלץ אתכם לשוב ולרכוש מערכת ישיבה נוספת.

בכל הנוגע למחירים זולים מדי ברהיטים המשלבים מנגנונים הסיכון הוא גבוהה יותר. למשל, כאשר רוכשים ספה נפתחת למיטה או פתרונות אירוח אחרים לבית לאיכות יש חשיבות גבוהה מהרגיל. ספה שנפתחת למיטה כוללת בתוכה מנגנון שצריך לעמוד בשינויים רבים לאורך זמן. מנגנוני ספה פשוטים לא יעמדו בזה, מה שיהפוך את הספה שהופכת למיטה לספה לא פרקטית.

ספה נפתחת למיטה חייבת להיות עם מנגנון איכותי שיחזיק שנים

מקרים נוספים בהם יש הוזלת מחירים משמעותית יכולה להיות על חשבון השירות אותו אתם מקבלים ואפילו גרוע מכך בשל פשיטת רגל.

לאחר כל מה שנאמר ארצה לציין שיש חברות רהיטים טובות ואיכותיות עם אנשים מדהימים שאכן מספקים מוצרים איכותיים ושירות נדיב, אתם רק צריכים לעשות קצת עבודת שטח כדי למצוא אותן.

אז רגע לפני שאתם רוכשים רהיטים ארשום מספר עצות כדי לעשות את זה נכון.

ראשית, תעשו סקר שוק. תבדקו עם מספר חברות רהיטים כדי להבין מהו הטווח של המחירים. מחירים זולים מאוד והנחות ענק צריכים להדליק אצלכם נורה אדומה.

תשאלו כמה שיותר שאלות ותדרשו את כל המידע שנאמר לכם בעל-פה שיהיה כתוב בהזמנה. למשל תשאלו היכן הרהיטים מיוצרים. אם נאמר לכם שהספה איטלקית תדרשו שיהיה כתוב שהספה מיוצרת במלואה באיטליה. כמו כן, אם נאמר שהספה תוצרת הארץ תדרשו לדעת היכן נמצא המפעל וגם זה שיהיה כתוב.

ספה תוצרת איטליה? תדרשו שזה יהיה כתוב

מצאתם את הספה או חדר השינה שאתם אוהבים והחלטתם לרכוש אותה בחברה מסוימת? נהדר! אבל שנייה לפני שאתם מבצעים את הרכישה תעשו קצת שיעורי בית על אותה חברת רהיטים, בעידן של היום בדיקה כזאת יכולה לקחת מספר דקות בלבד.

אולי הנקודה החשובה ביותר היא אף פעם אל תשלמו את כל הסכום מראש! בעיקר כאשר מדובר ביבוא רהיטים. כמובן שתשלום מקדמה עבור הרהיטים צריכה להיות הגיונית. עסק שדורש תשלום מלא עבור הרהיטים בעת ביצוע ההזמנה צריך גם להדליק נורת אזהרה.

לכתבה מהכל כלול עם סיוון כהן לחצו כאן

חזרה לבלוג

#סלוניםאיכותיים #יבוארהיטיםאיטלקיים #ספהנפתחתלמיטה #רהיטיםזוליםשעוליםביוקר #עיצובהבית #ספותנפתחות #איךלבחוררהיטים #חנויותרהיטים #פתרונותאירוח #אקסלנטרהיטים