חיפוש
  • אקסלנט רהיטים

המשימה- ליצור סביבת מגורים טובה יותר.

אנחנו מאמינים שהמשימה של כל אדריכל ומעצב היא ליצור סביבת מגורים טובה יותר וכזאת שמתאימה לצרכים ולרמת החיים שלנו. יחד עם זאת, עדיין קיים פער במרבית האוכלוסיה גם המקצועית וגם הכללית בהבנה של איך ניתן להשתמש בשטחים של הבית בצורה יעילה וגמישה יותר במשך כל שעות היממה. אחת הסיבות לכך היא שמרבית האוכלוסיה עדיין חושבת באופן מסורתי יותר בכל הנוגע לעיצוב הפנים ותכנון הבית, פשוט כי ככה הם חונכו והורגלו במשך שנים.


אקסלנט רהיטים- יוצרים סביבת מגורים טובה יותר

שטח הבית מנוצל בצורה יעילה במשך כל שעות היממה

ניקח לדוגמא את חדרי הילדים, אם אתם שואלים אותנו לא היינו משתמשים כלל בהגדרה הזאת של ״חדר ילדים״. לטעמנו זוהי תפיסה ישנה שלא מתאימה יותר לקצב החיים כיום. זאת משום שבמיוחד לחדרים מסוג זה צריך להיות מגוון רחב של שימושים בשלבים שונים במהלך היום וגם בשלבים שונים במהלך החיים. לכן לא היינו מכניסים את החדר הזה לתוך תבנית מקובעת. חדר הילדים צריך להיות גם חדר השינה, גם חדר הלימודים, גם חדר עבודה, גם חדר המשחקים וגם חדר האירוח והכל בחלל אחד שבדרך כלל הוא גם לא גדול במיוחד. השימוש והצרכים של החדרים המוגדרים כחדרי הילדים עוברים כל הזמן שינויים והתאמות בהתאם לצרכים שלנו בנקודת זמן מסויימת. לכן, את החדרים האלה צריך לתכנן ולעצב בצורה גמישה וחכמה על מנת לנצל את השטח הנדלני היקר מאוד בצורה הטובה והפונקציונלית ביותר.


יוצאים מהקופסא ויוצרים חדרים חכמים

החדר הופך להיות לחדר רב תכליתי שמתאים לקצב החיים שלנו

אנחנו מאמינים שכדי ליצור סביבת מגורים טובה יותר צריך תמיד לחשוב מחוץ לקופסא וליצור רעיונות ופתרונות חדשים. אם נסתכל על חללי המגורים בערים הגדולות ברחבי העולם נראה ששטח המגורים הולך ונהיה קטן יותר בזמן שהמחירים ממשיכים לעלות ולהיות גבוהים במיוחד. לכן, הריהוט צריך להיות חכם, רב תכליתי וכזה שעובד עבורנו ויכול לתת לנו פתרונות אמיתיים לכל מ״ר ולצרכים שלנו בחיים המודרנים מעבר לנראות הבסיסית שכמובן גם היא חייבת להיות מדוייקת. לכן, על מנת לקבל את רמת החיים הגבוהה ביותר הריהוט של היום חייב להיות דינאמי, איכותי בצורה בלתי מתפשרת, נוכח וכזה שיכול לספק לנו גמישות כך שחלל הבית יתאים בצורה מדויקת לקצב החיים ולצרכים שלנו וכל זאת תוך שמירה על האלגנטיות של הרהיטים.

ריהוט חכם שעובד בשבילנו

ויש גם מיטת קיר איכותית


אנחנו באקסלנט רהיטים מומחים ביבוא של ריהוט חכם, מודולרי ורב תכליתי. אנחנו תמיד מנסים לשפר את ניצול החלל תוך יצירת סביבה טובה יותר באמצעות רעיונות ופתרונות חדשים. בזכות כך, הריהוט שלנו מאפשר שימוש בחלל לאורך כל שעות היממה ומאפשר להוציא את המיטב מכל מ״ר בחלל הבית.

בזכות הידע, הנסיון והאיכות הבלתי מתפשרת שלנו נהפוך את הבית שלכם לבית מעוצב ומרווח יותר אשר מתאים לקצב החיים שלכם.


לקטלוג של ספות נפתחות למיטה

לקטלוג של מיטות קיר

לקטלוג של שולחנות מתקפלים

למידע נוסף.


ספה נפתחת למיטה תוצרת איטליה

פתרונות אירוח האיכותיים ביותר


עגלת הקניות שלי0
  • Wix Facebook page
  • אקסלנט רהיטים אינסטגרם