ספה נפתחת למיטה של אקסלנט רהיטים.

​אקסלנט רהיטים

 

לעיתים קיים צורך במיטה נוספת או במקום אירוח בבית, במקרים כאלה ספה נפתחת למיטה לחדר האירוח או סלון עם מיטה לחדר המגורים זהו פיתרון מושלם ונוח.

במידה ואתם מחפשים סלון עם מיטה או ספה נפתחת למיטה, יש לזכור שעדיין עיקר השימוש של הסלון יהיה לישיבת בני המשפחה ולכן מומלץ גם להתייחס לזאת בהתאם. כלומר, קודם לבדוק שהסלון מתאים מבחינת נוחות הישיבה, מבחינת העיצוב ושאר הקריטריונים אשר חשובים לכם ורק לאחר מכן להתעניין במנגנון עם המיטה.

חשוב לזכור, כאשר מחפשים סלון עם מיטה או ספה נפתחת למיטה אין זה אומר שצריך להתפשר על נוחות הישיבה, העיצוב ואפילו השינה.

בספה נפתחת למיטה קיים מנגנון שהוא חלק מאוד חשוב במבנה הספה. בכל הנוגע למנגנון הפתיחה, חשוב מאוד שיהיה מנגנון עמיד ובנוי היטב אשר לא יפגום במשך הזמן באיכות הישיבה וכמובן חשוב שיהיה קל לפתיחה.

יחד עם זאת , גם איכות השינה חשובה ולכן יש לבדוק כי אכן מדובר במזרון שמתאים לצרכים שלכם. בין אם מדובר בצרכים יומיומיים או פחות.

סלון עם מיטה או ספה נפתחת למיטה זהו פיתרון נוח וזמין, אך כאשר מדובר במנגנון כזה חשוב מאוד להקפיד על חומרים איכותיים וחזקים אשר יהיו עמידים לאורך שנים.

ברוב המקרים ספה נפתחת למיטה אשר מיוצרת באיטליה תכיל בתוכה מנגנון איכותי אשר יהיה עמיד ושימושי לאורך שנים.

 

 אנחנו באקסלנט רהיטים מבינים שלעתים קיים הצורך לשלב  ספה עם מיטה, כאשר נוצר השילוב הזה חשוב לנו לשמור על האיכות, העיצוב ועל הנוחות הן בישיבה והן בשינה. ולכן אנו דואגים להשתמש בחומרים האיכותיים והמתאימים ביותר למערכות אלה על מנת שנוכל לספק ספה נפתחת למיטה באיכות הגבוהה ביותר. מערכות הישיבה שלנו מיוצרות כולן באיטליה וזה כולל גם את מערכות הישיבה בעלות המנגנון של המיטה, כלומר של הספה שנפתחת למיטה.

כאשר אנחנו באקסלנט רהיטים מייבאים ספה נפתחת למיטה, אנחנו מקפידים שהספה עם המיטה תהיה בעלת עיצוב עכשווי, פתיחה קלה ונוחה אשר לא פוגמת באיכות הישיבה או השינה וכמובן עמידה לאורך שנים.

המנגנון שאנו משתמשים בספה שנפתחת למיטה זהו מנגנון שעמיד ומיועד לשימוש יומיומי במידת הצורך. כמו כן, המזרון שהינו חלק בלתי נפרד מהספה עם מיטה זהו מזרן איכותי ונוח מאוד שמרופד בריפוד מסוג אלוורה אשר גם הוא מתאים לשינה יומיומית במידת הצורך. 

איכות החומרים הנה חשובה בכל מערכת ישיבה, אך הדגש על חומרים איכותיים גדל כאשר מדובר בספה נפתחת למיטה. זאת כיוון שהספה מקבלת תפקיד נוסף שהוא שינה. ספה נפתחת למיטה נמצאת מספר רב של פעמים במצבים שונים של פתיחה. לכן, חשוב מאוד שהמנגנון של ספה שנפתחת למיטה יאפשר שינוי בצורה קלה בין מצבים וכמובן שיהיה חזק ועמיד על מנת שיהיה ניתן לבצע פעולה זאת מספר רב של פעמים.

הספות שנפתחות למיטה של אקסלנט רהיטים מאפשרות לנצל בצורה מקסימלית את חלל החדר כמובן תוך שמירה על עיצוב יפייפה ובלתי מתפשר של החלל. כמובן שניתנת האפשרות להזמין ספה נפתחת למיטה במגוון ריפודים ועורות, כל זאת על מנת להתאים את הספה בצורה הטובה ביותר לצרכי הלקוח.

ניתן לומר בלב שלם כי אנחנו מספקים ספות שנפתחות למיטה באיכות הגבוהה ביותר הן בשינה הן בישיבה.

כל סלון עם מיטה מיובא באופן בלעדי ע"י אקסלנט רהיטים מאיטליה.

 

 

 

 

 

עגלת הקניות שלי0
  • Wix Facebook page
  • אקסלנט רהיטים אינסטגרם